הליך הגישור

הליך הגירושין יכול להיות פשוט וקל עם כמה שפחות מורכבות לילדים ומצד שני הוא יכול להיות הליך ארוך ויקר. תכנון אסטרטגי נכון ובחירת עורך דין מנוסה שילווה את התהליך, יביא אתכם לתוצאה הנכונה עבורכם. משרדנו מאמין בחשיבות הסכמים וגישור וזאת מתוך ראיית טובת הילדים. לעו״ד זך נסיון עתיר שנים בייצוג בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני, לרבות הליכי ערעור בבית המשפט המחוזי.

משרדנו מתמחה בהליך גישור מהיר ויעיל לבני זוג אשר נקלעו למשבר בזוגיות ומעוניינים להתגרש בדרכי נועם. הליך גישור הנו הדרך היעילה ביותר, הזולה ביותר והנכונה בעבורכם ובעבור ילדיכם.

הכלל הראשון החשוב ביותר הנו לפנות למגשר בעל ניסיון רב בתחום דיני משפחה שכן רק עו"ד שהנו בעל ניסיון רב בתחום יהיו לו את הכלים להביא אתכם לכדי חתימה על הסכם גירושין. עו"ד ליאת זך הינה בעלת 18 שנות וותק בתחום והצליחה להביא אלפי זוגות לכדי חתימה על הסכם גירושין לאחר הליך גישור.

הדרך שבה מתנהל הליך הגישור במשרדנו

השלב הראשון של הגישור מתחיל בשיחת טלפון בין עו"ד זך ובין אחד מהצדדים או שניהם.

השלב השני הנו פגישה ראשונה אליה שניכם מגיעים יחדיו (ניתן גם לקיים את כל הליך הגישור אונליין דרך אפליקציית זום) – במסגרת פגישה זו תקבלו אומדן עלויות מדויק לכל הליך הגישור, תבססו תחושת אמון עם המגשרת ותחתמו על הסכם גישור שנועד להסדיר את מערכת היחסים ביניכם ובין המגשרת לרבות הסכמה כי התהליך יהיה חסוי ויתנהל בשקיפות ובתום לב.

בסיום הפגישה תקבלו דף משימות ומילוי מידע שנדרש לצורך המשך הליך הגישור שכולל איסוף נתונים משותף אודות שכר, פרטי חשבונות בנק, כספים, זכויות, מילוי טבלת צרכים של הילדים וכו'.

בפגישה השנייה נפגשת המגשרת עם שניכם יחד עם הנתונים שאספתם וביחד מנסים להגיע למתווה של הסכם עקרונות מוסכם.

בהמשך הליך הגישור – יתקיימו פגישות אישיות של המגשרת עם כל אחד מכם - בפגישות האישיות ניתן לשתף את המגשרת בפרטים סודיים ואף ניתן לשוחח בנפרד על המחלוקות הקיימות.

לאחר מכן מתקיימת שוב פגישה משותפת במהלכה דנים במשותף בכלל ההסכמות והמחלוקות ובין היתר בנושא המשמורת, חלוקת זמני שהייה עם הילדים, מזונות, חלוקת רכוש.

לאחר שמגיעים להסכמות המגשרת עורכת טיוטת הסכם גירושין שנשלחת למייל של שניכם.

לאחר תיקון טיוטת ההסכם ביחד עם המגשרת וסיוע שלה לפתרון כלל המחלוקות – חותמים על הסכם גירושין.

לאחר החתימה על הסכם הגירושין נשאר שלב אישורו של ההסכם וכן שלב הגט.

המגשרת מגישה את ההסכם לבית משפט ומבקשת לקבוע מועד לדיון לאישור ההסכם.

לדיון אישור ההסכם הנכם מגיעים בליווי של המגשרת ועם תום הדיון הנכם מקבלים עותק חתום על ידי בית משפט שנותן תוקף של פסק דין להסכם הגירושין.

לאחר דיון זה, המגשרת מגישה לבית הדין הרבני בקשה לפתיחת תיק לגט וקביעת מועד דיון לסידור גט.

לאחר דיון אחד או שניים בבית הדין הרבני הנכם מקבלים גם תעודת גירושין.

פנה אלינו

כתובת: מגדל ב.ס.ר 4, רחוב מצדה 7, בני ברק

טלפון: 073-777-1997, פקס: 073-777-1998

info@liatzach.co.il

תודה! ההודעה נשלחה

כתובת: מגדל ב.ס.ר 4,  רחוב מצדה 7, בני ברק

טלפון: 073-777-1997, פקס: 073-777-1998

info@liatzach.co.il

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • LinkedIn Social Icon